RGB Baltic - 24

RGB Baltic - 23

RGB Baltic - 22

RGB Baltic - 17

RGB Baltic - 11

Ettevõttest

RGB Baltic on ürituste tehnikalahendustega ja tehnika müügiga tegelev Eesti ettevõte.

Pakume ürituste produktsioonilahendusi ideest teostuseni. Meie teenuse komponentideks on originaalne ja läbimõeldud tehnikalahenduse idee, seadmete rent, tehnika kasutamisega seotud oskustöö ning projektijuhtimine. RGB tehnikapark hõlmab moodsaimat tehnoloogiat heli-­, valgus- ja videoseadmete vallas ning lavade ja ajutiste üritusepindadega seotud inventari.

Alustasime tegevust aastal 2005. Tänaseks on RGB üks suurematest üritusproduktsiooni ettevõtetest Eestis. Meie käive 2019 aastal oli üle 5 milj. euro. Anname tööd rohkem kui neljakümnele tippspetsialistile ja teostame aastas keskmiselt 1600 projekti. Meie tööde seas on Eesti suurimad muusikafestivalid, konverentsid, firmaüritused, tippkohtumised ja spordiüritused. Nende seas Jazzkaar, Tallinn Music Week, Viljandi folk, Birgita festival, Õllesummer, Judo maailmameistrivõistlused Venemaal Tyumenis, Euroopa juunioride meitrivõistlused kergejõustikus, Euroopa kergejõustiku gala, Eesti paviljonid EXPO maailmanäitustel, NATO välisministrite kohtumine Tallinnas, Lennart Meri konverentsid, NATO CCDCOE küberkaitsekonverentsid, Latitude 59 start-upide konverents, Euroopa Liidu eesistumine ja parlamentaarne eesistumine Eestis, WHO tippkohtumine jpt.

RGB tugevusteks on kaasaegne ja pidevalt uuenev tehnikapark, ühtlaselt kõrge tase erinevates üritustehnilistes valdkonadades, klientide poolt hinnatud suurepärane meeskond ning võime võtta vastutus mistahes ürituse tervikliku tehnilise teostuse eest.

Lisaks ürituste teenindamisele müüme ja paigaldame professionaalset heli-, valgus- ja videoaparatuuri ning esindame Eestis mitmeid valdkonna tuntud kaubamärke, nende seas Absen, QSC, Barco, König & Meyer, Litec, DTS, Extron, LG, Roland ning AV Stumpfl.