RGB Baltic - 24

RGB Baltic - 24

RGB Baltic - 23

RGB Baltic - 23

RGB Baltic - 22

RGB Baltic - 22

RGB Baltic - 17

RGB Baltic - 17

RGB Baltic - 11

RGB Baltic - 11

Ettevõttest

RGB Baltic on ürituste tehnikalahendustega tegelev Eesti ettevõte.

Pakume teenust, milles on ühendatud heli-­, valgus-, video-,   lavatehnika ja ajutiste üritusepindade rent ning nende kasutamisega kaasnev töö.

Alustasime tegevust aastal 2005. Tänaseks on RGB üks suurematest üritusproduktsiooni ettevõtetest Eestis, pakkudes tööd rohkem kui kolmekümnele inimesele. RGB-d on usaldatud hoolt kandma paljude vastutusrikaste ja kõrgetasemeliste sündmuste tehnilise teostuse eest. Meie tehtud tööde seas on muuhulgas Jazzkaare Merepaviljon, Eesti paviljon Shanghai EXPO-l, Tallinna Vanalinna päevad, Õllesummer, NATO välisministrite kohtumine Tallinnas, Judo maailmameistrivõistlused Venemaal Tyumenis, Euroopa juunioride meitrivõistlused kergejõustikus, SEB Tallinna Sügisjooks, Birgitta festival ja Lennart Meri konverents.

RGB tugevusteks on kaasaegseimate seadmete kasutamine, ühtlaselt kõrge tase erinevates üritustehnilistes valdkonadades, klientide poolt hinnatud parimatest spetsialistidest koosnev oskustööjõud ning võime võtta vastutus ürituse tervikliku tehnilise teostuse eest.

Lisaks ürituste teenindamisele müüme ja paigaldame professionaalset heli-, valgus- ja videoaparatuuri ning esindame Eestis mitmeid valdkonna tuntud kaubamärke, nende seas QSC, König & Meyer, Litec ning AV Stumpfl.