Video- ja esitlustehnika

Projektorid, ekraanid, displeid, meediaplayerid ja video juhtseadmed
avstumfl AV STUMPFL toodab manuaalseid ja elektrilisi projektsiooniekraane ning meelelahutusvaldkonnale mõeldud mobiilseid ekraane. Tellida saab nii standardmõõdus kui erimõõdus ekraane. RGB rendipargis on Stumpfli ekraanid kasutusel juba aastast 2007.
image Müüme Canoni professionaalseid videoprojektoreid. Canoni projektoritel 3-aastane lambigarantii!
RGB on keskendunud Rolandi videoseadmete ja AV maatriksite müügile Eestis. Rolandi tootevalikusse kuuluvad ka legendaarsed V-seeria VJ mikserpuldid, mis on mitmeid aastaid olnud valdkonna standardiks.
audipack AUDIPACK valmistab kinnitusvahendeid AV seadmetele installatsiooni ja meelelahutusvaldkonna jaoks. Audipack on tuntud eelkõige kvaliteetsete projektoriliftide ning videodispleide seinakinnituste tootjana.
pana RGB müüb Panasonicu professionaalseid videoseadmeid, sh suureformaadilisi monitore, video-dataprojektoreid ning videokaameraid.
bmd BMD toodab professionaalseid kaameraid, salvestajaid, konvertereid, jagajaid, miksepulte ja palju muud. BMD on tuntud ja eelistatud oma toodete hea kvaliteedi ning mõistliku hinna poolest.
barco BARCO loob kvaliteedistandardid meelelahtus-, äri- ja meditsiini valdkonna pildiedastustehnoloogiatele. RGB on keskendunud Barco video-dataprojektorite ja juhtimisseadmete müügile ning rendile Eestis.
RSF RSF-i tootevalikus on meediaplayerid ja tarvikud, mis leiavad kasutust muuseumide, ekspositsioonide ning turunduslike väljapanekute helindamisel
 BrightSign_logo3 Brightsign pakub audio ja video meediamängijaid ja show-kontrollereid ning on oma ala tuntuim ja eelistatuim kaubamärk.
Clickshare Juhtmevabad arvutist pildi- ja heli edastamise komplektid nõupidamisteruumidesse
lynx-01 Videokonverterid ja end-boxid professionaalse video- ja teleproduktsiooni tarbeks
LG-01 Displeid ja videoseinad ning digital signage meediaedastuslahendused
 LED ekraanid

Absen toodab LED ekraane ning on viimased seitse aastat olnud Hiina suurim LED ekraanide eksportija. RGB Baltic on Abseni esindaja Eestis ning pakume koos paigalduse ja hooldusega täisvalikut püsipaigaldatavaid ja mobiilseks kasutuseks mõeldud LED ekraane nii sise- kui välitingimustesse.

RGB teostatud LED-ekraani projektide galeriid facebookis:
Telia büroohoone fassaadiekraanid
Eesti Rahva Muuseum
Milano EXPO Eesti paviljon