Valgustehnika ja truss

 

DTS-01 Pika ajalooga Itaalia valgustitootja, kelle sortiment on läbinud täieliku uuenduskuuri. Pakutakse  kvaliteetset ja põnevat tehnoloogiat nii püsipaigaldatavate kui ka rendiproduktsiooni valguslahenduste teostamiseks.
luxibel2-01 Belgia tehnikagigandi AED uus valgusbränd, mis on väljatöötatud rendiproduktsiooni igapäevastest vajadustest lähtuvalt, pidades silmas innovatsiooni, vastupidavust ja hinda
 clayPaky CLAY PAKY tootevalikusse kuuluvad liikuvpea ja liikuvpeegliga valgustid, värvivahetajad, jälgimiskahurid ning valgusprojektorid arhitektuuri ja meelelahutusvaldkonna jaoks. Clay Paky on olnud professionaalse showvalguse teerajajaks juba aastast 1976.
GLP toodab innovatiivseid ja kõrgekvaliteetseid intelligentseid valgusseadmeid professionaalseks kasutamiseks.
litec_logo LITEC toodab alumiiniumferme, mida kasutatakse valgussildadena ning lavade ja muude ajutiste konstruktsioonide ehitamiseks. Lisaks fermidele pakub Litec riputus- ja kinnitusvahendeid, nagu elektritalid ja nende kontrollerid, seeklid, tropid, trossid ja muud lisatarvikud. LITEC’i tooted vastavad kõrgeimatele turva- ja kvaliteedistandarditele.
OSRAM Müüme täisvalikut Osrami teatri- ja meelelahtusvaldkonna seadmete pirne ja lampe.