Esindatavad kaubamärgid

 Projektorid, ekraanid, displeid, meediaplayerid ja video juhtseadmed

avstumfl AV STUMPFL toodab manuaalseid ja elektrilisi projektsiooniekraane ning meelelahutusvaldkonnale mõeldud mobiilseid ekraane. Tellida saab nii standardmõõdus kui erimõõdus ekraane. RGB rendipargis on Stumpfli ekraanid kasutusel juba aastast 2007.
image Müüme Canoni professionaalseid videoprojektoreid. Canoni projektoritel 3-aastane lambigarantii!
RGB on keskendunud Rolandi videoseadmete ja AV maatriksite müügile Eestis. Rolandi tootevalikusse kuuluvad ka legendaarsed V-seeria VJ mikserpuldid, mis on mitmeid aastaid olnud valdkonna standardiks.
audipack AUDIPACK valmistab kinnitusvahendeid AV seadmetele installatsiooni ja meelelahutusvaldkonna jaoks. Audipack on tuntud eelkõige kvaliteetsete projektoriliftide ning videodispleide seinakinnituste tootjana.
pana RGB müüb Panasonicu professionaalseid videoseadmeid, sh suureformaadilisi monitore, video-dataprojektoreid ning videokaameraid.
barco BARCO loob kvaliteedistandardid meelelahtus-, äri- ja meditsiini valdkonna pildiedastustehnoloogiatele. RGB on keskendunud Barco video-dataprojektorite ja juhtimisseadmete müügile ning rendile Eestis.
RSF RSF-i tootevalikus on meediaplayerid ja tarvikud, mis leiavad kasutust muuseumide, ekspositsioonide ning turunduslike väljapanekute helindamisel
 BrightSign_logo3 Brightsign pakub audio ja video meediamängijaid ja show-kontrollereid ning on oma ala tuntuim ja eelistatuim kaubamärk.
Clickshare Juhtmevabad arvutist pildi- ja heli edastamise komplektid nõupidamisteruumidesse
lynx-01 Videokonverterid ja end-boxid professionaalse video- ja teleproduktsiooni tarbeks
LG-01 Displeid ja videoseinad ning digital signage meediaedastuslahendused

 LED ekraanid

Absen toodab LED ekraane ning on viimased seitse aastat olnud Hiina suurim LED ekraanide eksportija. RGB Baltic on Abseni esindaja Eestis ning pakume koos paigalduse ja hooldusega täisvalikut püsipaigaldatavaid ja mobiilseks kasutuseks mõeldud LED ekraane nii sise- kui välitingimustesse.

 Helitehnika

 qsclogo_white_transparent-vaike QSC tootevalik sisaldab laia valikut kõrge kvaliteediga kõlareid, võimendeid, mikserpulte ja helisüsteemide juhtseadmeid. QSC K seeria profesionaalsete kasutajate seas levinuim aktiivkõlarimudel, RGB-st on need saadaval enamasti laokaubana. QSC Q-Sys on helikontroller, videokonverentsi protsessor ja palju muudki – tsentraalne juhtseade, millega saab ühelt platvormilt lihtsalt juhtida kogu komplekset tehnikalahendust.
km König & Meyer seab standardid statiivide ja räkitarvikute kvaliteedile. RGB-s on suur valik K&M-i tooted alati koheselt saadaval.
monacor_logo_side-b3_v Monacor on hiiglaslikku valikut pakkuv kaubamärk, kelle sortimenti kuulub kõik alates kõlaritest kuni valveseadmeteni. Monacori hindade kohta info saamiseks saatke palun päring konkreetsete toodete kohta. Mõned populaarsed tooted ja tarvikud on laokaubana koheselt saadaval.
 Klotz Klotz on ilmselt tuntuim heli ja video kvaliteetkaablite tootja. Pakume laokaubana Klotzi mikrofonikaablit jooksva meetri alusel ning valmis helikaableid.
db d&b Audiotechnik on tipptasemel helivõimendusseadmete tootja. d&b on kasutuses kõige nõudlikumates püsipaigaldustes, näiteks teatrites ja kontserdisaalides, samuti on see eelistatud kaubamärk kontserdite PA-na.
Community on Ameerika päritolu ettevõte, mis toodab passivkõlareid kõikvõimalike püsipaigalduste tarbeks. Kaubamärk on hinnatud muu hulgas 15-aastase korpusegarantii ja 5-aastase elektroonikagarantiiga ilmastikukindlate kõlarite valmistajana. Community lahendusi pakume koos QSC võimenditega.
RSF RSF-i tootevalikus on meediaplayerid, võimendid ja tarvikud, mis leiavad kasutust eelkõige muuseumide, ekspositsioonide ning turunduskampaaniate helindamisel
Roland Digitaalsed helipuldid. lavaräkid, multitrack salvestajad ja mahamängijad
Phoenix Lihtsad ja hästitöötavad seadmed kõne- ja videokonverentsi heli kvaliteetseks lahendamiseks igas suuruses koosolekute- ja nõupidamisteruumides
sonos-01 Juhtmevabad kõlarid ja multi-room süsteemid hi-fi heli edastamiseks kodus või kontoris

 Valgustehnika ja truss

DTS-01 Pika ajalooga Itaalia valgustitootja, kelle sortiment on läbinud täieliku uuenduskuuri. Pakutakse  kvaliteetset ja põnevat tehnoloogiat nii püsipaigaldatavate kui ka rendiproduktsiooni valguslahenduste teostamiseks.
luxibel2-01 Belgia tehnikagigandi AED uus valgusbränd, mis on väljatöötatud rendiproduktsiooni igapäevastest vajadustest lähtuvalt, pidades silmas innovatsiooni, vastupidavust ja hinda
 clayPaky CLAY PAKY tootevalikusse kuuluvad liikuvpea ja liikuvpeegliga valgustid, värvivahetajad, jälgimiskahurid ning valgusprojektorid arhitektuuri ja meelelahutusvaldkonna jaoks. Clay Paky on olnud professionaalse showvalguse teerajajaks juba aastast 1976.
litec_logo LITEC toodab alumiiniumferme, mida kasutatakse valgussildadena ning lavade ja muude ajutiste konstruktsioonide ehitamiseks. Lisaks fermidele pakub Litec riputus- ja kinnitusvahendeid, nagu elektritalid ja nende kontrollerid, seeklid, tropid, trossid ja muud lisatarvikud. LITEC’i tooted vastavad kõrgeimatele turva- ja kvaliteedistandarditele.
OSRAM Müüme täisvalikut Osrami teatri- ja meelelahtusvaldkonna seadmete pirne ja lampe.