Helitehnika

 

 qsclogo_white_transparent-vaike QSC tootevalik sisaldab laia valikut kõrge kvaliteediga kõlareid, võimendeid, mikserpulte ja helisüsteemide juhtseadmeid. QSC K seeria profesionaalsete kasutajate seas levinuim aktiivkõlarimudel, RGB-st on need saadaval enamasti laokaubana. QSC Q-Sys on helikontroller, videokonverentsi protsessor ja palju muudki – tsentraalne juhtseade, millega saab ühelt platvormilt lihtsalt juhtida kogu komplekset tehnikalahendust.
km König & Meyer seab standardid statiivide ja räkitarvikute kvaliteedile. RGB-s on suur valik K&M-i tooted alati koheselt saadaval.
monacor_logo_side-b3_v Monacor on hiiglaslikku valikut pakkuv kaubamärk, kelle sortimenti kuulub kõik alates kõlaritest kuni valveseadmeteni. Monacori hindade kohta info saamiseks saatke palun päring konkreetsete toodete kohta. Mõned populaarsed tooted ja tarvikud on laokaubana koheselt saadaval.
 Klotz Klotz on ilmselt tuntuim heli ja video kvaliteetkaablite tootja. Pakume laokaubana Klotzi mikrofonikaablit jooksva meetri alusel ning valmis helikaableid.
db d&b Audiotechnik on maailma juhtiv tipptasemel helivõimendusseadmete tootja. d&b on kasutuses kõige nõudlikumates püsipaigaldustes, näiteks teatrites ja kontserdisaalides, samuti on see eelistatud kaubamärk kontserdite PA-na.
Community on Ameerika päritolu ettevõte, mis toodab passivkõlareid kõikvõimalike püsipaigalduste tarbeks. Kaubamärk on hinnatud muu hulgas 15-aastase korpusegarantii ja 5-aastase elektroonikagarantiiga ilmastikukindlate kõlarite valmistajana. Community lahendusi pakume koos QSC võimenditega.
RSF RSF-i tootevalikus on meediaplayerid, võimendid ja tarvikud, mis leiavad kasutust eelkõige muuseumide, ekspositsioonide ning turunduskampaaniate helindamisel
 Radial-engineering2 Radial valmistab DI bokse ja kitarriblokke ja tervet rida kõikvõimalikke muid põnevaid ja tarvilikke helikarpe.
Roland Digitaalsed helipuldid. lavaräkid, multitrack salvestajad ja mahamängijad
Phoenix Lihtsad ja hästitöötavad seadmed kõne- ja videokonverentsi heli kvaliteetseks lahendamiseks igas suuruses koosolekute- ja nõupidamisteruumides
sonos-01 Juhtmevabad kõlarid ja multi-room süsteemid hi-fi heli edastamiseks kodus või kontoris