Juhtkond

Tauno A

Tauno Antsmäe

Partner / projektijuht
e-post: tauno@rgb.ee

tel: 6 391 485
gsm: 50 73 616

Marko

Marko Erlach

Partner / projektijuht
e-post: marko@rgb.ee

tel: 6 391 488
gsm: 50 21 007

Peeter

Peeter Randväli

Partner / projektijuht
e-post: peeter@rgb.ee

tel: 639 1482
gsm: 50 12 445

Kontor

Marloone

Marlone Saluneem

Personalispetsialist – büroojuht
e-post: marlone@rgb.ee

tel: 6 391 481

Merle

Merle Kannelmäe

Raamatupidaja
e-post: merle@rgb.ee

tel: 6 391 484

Meelika

Meelika Tammeveski

(lapsehoolduspuhkusel)

Büroojuht – assistent

Väikerent ja ladu

Andres

Andres Olev

Väikerendi ja partnerite klienditeenindaja

e-post: rent@rgb.ee
tel 6391480

Bert

Bert Roostik

Logistik
e-post: bert@rgb.ee

gsm: 57 880 765

Tehnika müük

Erik

Erik Lääne

Müügijuht
e-post: erik@rgb.ee

tel: 6 391 106
gsm: 50 70 580

Allar

Allar Tiigi

Müügispetsialist
e-post: allar@rgb.ee

gsm:  56 479 099

Heli

Andrus

Andrus Tsemin

Osakonna juhataja, projektijuht
e-post: andrus@rgb.ee

tel: 6 391 486
gsm: 51 58 410

Heldar

Heldar Selg

Helitehnik
e-post: heldar@rgb.ee

gsm: 53 099 711

Kalle

Kalle Nettan

Helitehnik
e-post: kalle@rgb.ee

gsm: 56 616 876

Siim

Siim Suurkask

Helitehnik
e-post: siim@rgb.ee

gsm: 55 584 076

Kaspar

Kaspar Brandt

Helitehnik
e-post: kaspar@rgb.ee

gsm:  50 33 411

Tauno N

Tauno Napritson

Helitehnik

e-post: tauno.napritson@rgb.ee
gsm: 56 202 639

Valgus

Kaido

Kaido Mikk

Osakonna juhataja, projektijuht
e-post: kaido@rgb.ee

tel: 6 391 487
gsm: 50 86 776

Melcu

Meelis Lusmägi

Projektijuht – valguspuldi tehnik
e-post: melcu@rgb.ee

gsm: 52 59 313

Andre P

Andre Petraudze

Valguspuldi tehnik
e-post: andre@rgb.ee

gsm: 54 512 704

Timo

Timo Tali

Valguspuldi tehnik
e-post: timo@rgb.ee

gsm: 53 932 092

Marek

Marek Vastopä

Valgustehnik
e-post: marek@rgb.ee

gsm: 56 913 191

Hannes

Hannes Kadak

Valgustehnik / rigger
e-post: hannes@rgb.ee

gsm: 55 541 482

man-silhouette

Javer Jaanus

Valgustehnik
e-post: javer@rgb.ee

gsm: 53 496 345

Sten

Sten Valgus

Valgustehnik
e-post: sten@rgb.ee

gsm: 54 51 97 18

Video

Ivar

Ivar Leemet

Osakonna juhataja, projektijuht
e-post: ivar@rgb.ee

tel: 6 391 489
gsm: 52 67 282

Erko

Erko Karna

Projektijuht – operaator
e-post: erko@rgb.ee

gsm: 53 425 527

Rünno

Rünno Karna

Videorežissöör – tehnik
e-post: rynno@rgb.ee

gsm: 56 915 662

Allan

Allan Pill

Projektijuht – videotehnik
e-post: allan.pill@rgb.ee

gsm: 5817 8853

Rando

Rando Iidel

Videotehnik
e-post: rando@rgb.ee

gsm: 53 426 747

Ahto

Ahto Vaher

Videotehnik / veebiülekande spetsialist

e-post: ahto@rgb.ee

gsm: 515 6363

Roland

Roland Gruft

Videotehnik

e-post: roland@rgb.ee
gsm: 55 39 779

Videoproduktsioon

Andre K

Andre Kais

Osakonnajuhataja
e-post: andre.kais@rgb.ee
gsm: 5563 4052

Pille

Pille Kannimäe

Spetsialist
e-post: pille@rgb.ee

Eliisa

Eliisa Vellama

Assistent
e-post:eliisa@rgb.ee

Lavad ja telgid

Kert

Kert Kuusik

Projektijuht – paigaldustehnik
e-post: kert@rgb.ee

gsm: 53 449 661