Juhtkond

tauno

Tauno Antsmäe

Partner / projektijuht
e-post: tauno@rgb.ee

tel: 6 391 485
gsm: 50 73 616

marko

Marko Erlach

Partner / projektijuht
e-post: marko@rgb.ee

tel: 6 391 488
gsm: 50 21 007

peeter

Peeter Randväli

Partner / projektijuht
e-post: peeter@rgb.ee

tel: 639 1482
gsm: 50 12 445

Kontor

man-silhouette

Marlone Saluneem

Personalispetsialist – büroojuht
e-post: marlone@rgb.ee

tel: 6 391 481

merle

Merle Kannelmäe

Raamatupidaja
e-post: merle@rgb.ee

tel: 6 391 484

meelika

Meelika Tammeveski

(lapsehoolduspuhkusel)

Büroojuht – assistent

Väikerent ja ladu

man-silhouette

Markko Reinberg

Väikerendi klienditeenindaja
e-post: rent@rgb.ee

tel: 6391 480

man-silhouette

Sten Valgus

Väikerendi ja partnerite klienditeenindaja
e-post: rent@rgb.ee

tel: 6391 480

Bert Roostik

Bert Roostik

Logistik
e-post: bert@rgb.ee

gsm: 57 880 765

Tehnika müük

_MG_0280

Erik Lääne

Müügijuht
e-post: erik@rgb.ee

tel: 6 391 106
gsm: 50 70 580

Heli

andrus

Andrus Tsemin

Osakonna juhataja
e-post: andrus@rgb.ee

tel: 6 391 486
gsm: 51 58 410

heldar

Heldar Selg

Helitehnik
e-post: heldar@rgb.ee

gsm: 53 099 711

nettan

Kalle Nettan

Helitehnik
e-post: kalle@rgb.ee

gsm: 56 616 876

_MG_0274

Siim Suurkask

Helitehnik
e-post: siim@rgb.ee

gsm: 55 584 076

AllarTiigi_100x100

Allar Tiigi

Helitehnik
e-post: allar@rgb.ee

gsm:  56 479 099

man-silhouette

Kaspar Brandt

Helitehnik
e-post: kaspar@rgb.ee

gsm:  50 33 411

Valgus

mukk

Kaido Mikk

Osakonna juhataja
e-post: kaido@rgb.ee

tel: 6 391 487
gsm: 50 86 776

Melcu

Meelis Lusmägi

Projektijuht – valguspuldi tehnik
e-post: melcu@rgb.ee

gsm: 52 59 313

Andre_Petraudze

Andre Petraudze

Valguspuldi tehnik
e-post: andre@rgb.ee

gsm: 54 512 704

TimoTali

Timo Tali

Valguspuldi tehnik
e-post: timo@rgb.ee

gsm: 53 932 092

marek

Marek Vastopä

Valgustehnik
e-post: marek@rgb.ee

gsm: 56 913 191

hannes

Hannes Kadak

Valgustehnik / rigger
e-post: hannes@rgb.ee

gsm: 55 541 482

man-silhouette

Javer Jaanus

Valgustehnik
e-post: javer@rgb.ee

gsm: 53 496 345

Video

Ivar Leemet

Ivar Leemet

Osakonna juhataja
e-post: ivar@rgb.ee

tel: 6 391 489
gsm: 52 67 282

erko2

Erko Karna

Projektijuht – operaator
e-post: erko@rgb.ee

gsm: 53 425 527

rynno

Rünno Karna

Videorežissöör – tehnik
e-post: rynno@rgb.ee

gsm: 56 915 662

man-silhouette

Allan Pill

Projektijuht – videotehnik
e-post: allan.pill@rgb.ee

gsm: 5817 8853

rants

Rando Iidel

Videotehnik
e-post: rando@rgb.ee

gsm: 53 426 747

Ahto_portree_100x100_3

Ahto Vaher

Videotehnik / veebiülekande spetsialist

e-post: ahto@rgb.ee

gsm: 515 6363

Videoproduktsioon

Laura-portree_lai_1

Laura Romanova

Videomonteerija-tehnik
e-post: laura@rgb.ee

gsm: 55 654 505

Lavad ja telgid

kert

Kert Kuusik

Projektijuht – paigaldustehnik
e-post: kert@rgb.ee

gsm: 53 449 661

man-silhouette

Sander Nõmmistu

paigaldustehnik