Helitehnika

 

 qsclogo_white_transparent-vaike QSC tootevalik sisaldab laia valikut kõlareid, võimendeid, mikserpulte ja helisüsteemide juhtseadmeid. Suur osa tootevalikust on üldiselt laokaubana saadaval.
Hinnad ja laoseis
km König & Meyer seab standardid statiivide ja räkitarvikute kvaliteedile. RGB-s on K&M-i levinumad tooted alati koheselt saadaval.
Hinnad ja laoseis
monacor_logo_side-b3_v Monacor on hiiglaslikku valikut pakkuv kaubamärk, kelle sortimenti kuulub kõik alates kõlaritest kuni valveseadmeteni. Monacori hindade kohta info saamiseks saatke palun päring konkreetsete toodete kohta. Mõned populaarsed tooted on ka laokaubana sees ja koheselt saadaval.
Hinnad ja laoseis
 Klotz Klotz on ilmselt tuntuim heli ja video kvaliteetkaablite tootja. Pakume laokaubana Klotzi mikrofonikaablit jooksva meetri alusel ning Neutriku otstega valmis helikaableid.
Hinnad ja laoseis
db d&b Audiotechnik valmistab parimaid võimendussüsteeme, mida raha eest osta saab.
Community Community on Ameerika päritolu ettevõte, mis toodab passivkõlareid kõikvõimalike püsipaigalduste tarbeks. Kaubamärk on hinnatud muu hulgas 15-aastase korpusegarantii ja 5-aastase elektroonikagarantiiga ilmastikukindlate kõlarite valmistajana. Community lahendusi pakume koos QSC võimenditega.
 BrownInnovations Brown Innovations toodab innovatiivseid suundkõlareid. Need võimaldavad teostada installatsioone, mille puhul heli kostab ainult soovitud punktis. Suundkõlarid on mõeldud kasutamiseks muuseumides, messidel ja muude erilahenduste puhul.
Hinnad ja laoseis
RSF RSF-i tootevalikus on meediaplayerid, võimendid ja tarvikud, mis leiavad kasutust eelkõige muuseumide, ekspositsioonide ning turunduskampaaniate helindamisel
 Radial-engineering2 Radial pakub DI bokse ja kitarriblokke
Roland Digitaalsed helipuldid. lavaräkid, multitrack salvestajad ja mahamängijad
Phoenix Lihtsad ja hästitöötavad seadmed kõne- ja videokonverentsi heli kvaliteetseks lahendamiseks koosolekute- ja nõupidamisteruumides